Taśmy papierowe – są wszędzie, wyróżniają się szczególnymi zaletami, a mimo to jeszcze tak wiele firm nie odkryło ich możliwości. Dzięki temu, że w naszej ofercie można znaleźć taśmy papierowe z nadrukiem w różnych wersjach i dobrej cenie, a wartość przyczepności i grubość papieru jesteśmy w stanie dostosować do zastosowania – chcemy nieco bardziej przybliżyć ich wartość dla firm z różnych branż.

Taśmy papierowe z nadrukiem – wszechstronność zastosowania

Na pierwszy rzut oka być może dość niepozorne taśmy papierowe z nadrukiem tak naprawdę stanowią nieodzowną pomoc w codziennym funkcjonowaniu firm z różnych branż. Co więcej, odpowiednio zaprojektowane poza swoją funkcjonalnością są w stanie pozytywnie wpłynąć do zwiększenia świadomości marki.

 

Najpopularniejsze grupy wykorzystania taśmy papierowej:

 

  • taśmy maskujące,
  • taśmy do pakowania.

 

Papierowe taśmy ponadto są szeroko stosowane również do separacji kolorów i malowania ręcznego lub natryskowego, produkcji mebli, malowania samochodów i samolotów. Będą nieodzowne w produkcji urządzeń, produkcji szkła dekoracyjnego, malowania proszkowego, galwanizacji czy podczas procesu piaskowania. Prawda jest taka, że wykorzystanie i przydatność tego eko produktu (więcej na temat taśm papierowych jako wyboru przyjaznego dla środowiska znajdziesz tutaj: https://bielprint.pl/tasmy-papierowe-z-nadrukiem-przyjazne-dla-srodowiska/) – tak naprawdę  ograniczyć może jedynie kreatywność użytkownika.

Papierowe taśmy maskujące

Z pomocą personalizowanej taśmy papierowej można uzyskać najlepszą ochronę powierzchni, malując maskę, stosując szablony, czy pakując towary. Jeśli interesują Cię w ten sposób wykorzystane taśmy papierowe z nadrukiem – z chęcią pomożemy w wyborze najlepszych ich parametrów, w zależności od planowanego zastosowania. Wiązanie, trzymanie, uszczelnianie i ochrona powierzchni na rynku motoryzacyjnym, lotniczym, budowlanym i wielu innych. Tak – to wszystko potrafi taśma papierowa z nadrukiem równocześnie promującym brand.

Papierowe taśmy do pakowania

Papierowe taśmy z nadrukiem są zwykle używane w zastosowaniach związanych z pakowaniem i wysyłką towarów, dlatego tak mile widziane są w branży e-commerce. Dostępne u nas warianty posiadają system klejący na bazie kauczuku syntetycznego bądź naturalnego, dzięki czemu doskonale łączą się z większością produktów i powierzchni opakowaniowych. Taśmy papierowe z nadrukiem dopełnione takim klejem pozostają na swoim miejscu nawet w wilgotnych warunkach. Nic więc dziwnego, że jest to opcja doskonale sprawdzająca się w zadaniach typu zaklejanie kartonów, czy klasyczne pakowanie. Może być również stosowana w sitodruku i oprawianiu obrazów.

Dlaczego taśmy papierowe z nadrukiem?

Potrzeba niedrogiej taśmy papierowej stała się oczywista, gdy przemysł motoryzacyjny musiał maskować niektóre obszary swoich samochodów podczas procesu lakierowania. To spowodowało rozwój taśm maskujących i innych nasyconych (impregnowanych) taśm papierowych. Dwa główne rodzaje nasyconych podkładów papierowych to papier krepowy i papier płaski. Kolor papieru może się różnić od białego (bielony) do jasnobrązowego (półbielony) i ciemnobrązowego (niebielony).

Był to start do tego, jak wyglądają i czym są dzisiejsze taśmy papierowe z nadrukiem, które można dostać również w Bielprint. Trzeba jednak zauważyć, że od czasu pojawienia się pierwszych taśm – przeszły one długą drogę, aż do jakości którą dzisiaj możemy zaproponować swoim klientom.

Czym wyróżniają się nasze taśmy papierowe z nadrukiem?

  • przyjazne dla środowiska,
  • łatwość urywania podczas pakowania,
  • możliwość pisania po powierzchni taśmy.

Dodatkowo warto podkreślić, iż istnieje możliwość wykonania u nas na zamówienie taśmy papierowej o dowolnej szerokości, bądź długości. Jeśli chodzi o kolorystykę taśm, to jasny brąz jest najpopularniejszym wyborem, z racji bliskiego skojarzenia z naturalnym, przyjaznym dla środowiska produktem. Natomiast istnieje możliwość zamówienia taśmy w kolorze białym – w tym celu zachęcamy o poinformowanie nas o takiej potrzebie w czasie składania zamówienia.

Taśma papierowa z nadrukiem – prosty sposób na dobrą reklamę

Koniec końców taśmy papierowe z nadrukiem są warte uwagi głównie ze względu na to, jak znakomicie łączą walory praktyczne z estetycznymi. Zabezpieczając swoje przesyłki w ten nietuzinkowy sposób, personalizowaną taśmą z logo pokażesz swoim klientom, że traktujesz swój biznes poważnie i dbasz o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Na rynku wręcz zalanym konkurencyjnymi ofertami takie małe detale mają ogromne znaczenie dla powodzenia biznesu.

 

Zobacz również:

  1. Czy powinieneś wymienić zwykłe zrywki na reklamówki z logo? Sprawdźmy!
  2. Kompendium wiedzy – Torby papierowe z Nadrukiem
  3. Torby papierowe z nadrukiem – skuteczne narzędzie marketingowe dla każdego biznesu