Taśma papierowa z Nadrukiem

taśma papierowa brązowa z nadrukiem

Taśma papierowa z Nadrukiem – specyfikacja

Taśma papierowa z nadrukiem do doskonały pomysł na zabezpieczenie twoich produktów do wysyłki. Jako że w dzisiejszych czasach bardzo duży nacisk kładzie się na ekologię, to w przeciwieństwie to taśm polipropylenowych, taśmy papierowe doskonale się w tej przestrzeni sprawdzają. Są one przyjazne środowisku ponieważ została ona wyprodukowana z materiałów w pełni przyjaznych środowisku.

Klej jaki stosujemy to kauczuk syntetyczny(hot-melt) lub kauczuk naturalny(solvent),(w zależności od preferencji klienta), dzięki temu nasze taśmy są pozbawione niebezpiecznych substancji.

Kolejną cechą taśmy papierowej jest łatwość jej urywania podczas pakowania, jednocześnie taśma papierowa z nadrukiem zachowuje swoją wytrzymałość po naklejeniu. Dodatkowym atutem jest możliwość pisania po niej np markerem lub długopisem.

Najbardziej popularnym rozmiarem jest 50mm x 60m ale na specjalne zamówienie klienta możemy wykonać inną szerokość bądź długość.

Standardowym kolorem taśmy jest kolor jasno-brązowy gdyż kojarzy się on z ekologią i przez większość klientów taki właśnie jest zamawiany. Natomiast jest możliwość wykonania taśm papierowych na białym papierze, z tym że jest on nieco droższy.

Taśma pakowa z nadrukiem – wycena

Jeśli chcą Państwo poznać dokładną wycenę prosimy o telefon: 33 810 48 33 lub maila: biuro@bielprint.pl
Proszę wtedy podać nakład, rodzaj kleju i ilość kolorów nadruku.

Zapraszamy do współpracy.

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy taśma papierowa z nadrukiem nadaje się do oklejania kartonów?

– Oczywiście że tak, klej jaki jest zastosowany, idealnie przywiera do takich powierzchni jak papier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *