Spersonalizowane torby papierowe z logo są niezbędnym narzędziem marketingowym – to fakt. Tym bardziej, że jest to bardzo opłacalne. Mimo iż niektórym osobom w pierwszym pomyślunku firmowe torby z logo mogą wydawać się trywialnym problemem, wielu specjalistów ds. marketingu od momentu, gdy dostrzegli liczne korzyści biznesowe, które mają do zaoferowania – dzisiaj już nie wyobrażają sobie działań brandingowych bez ich udziału. Spójrzmy na czym polega fenomen tego produktu.

Na czym polega atrakcyjność reklamowa torby papierowej z nadrukiem?

Firmowe torby papierowe z nadrukiem mogą pomóc w promocji Twojej firmy i zwiększeniu świadomości marki. Dzieje się tak, ponieważ są atrakcyjne z wielu różnych powodów. Zacznijmy od najprostszej argumentacji – ludzie w różnym wieku i z różnych środowisk każdego dnia używają toreb w tym stylu do przenoszenia różnych niezbędnych przedmiotów. Ktoś może wskazać, że podobnie jest z breloczkami z logo, czy długopisami. Jednak w przeciwieństwie do tych małych artykułów promocyjnych, papierowe torby trudniej zgubić, czy przeoczyć.

 

Dodatkowo, jeśli postawi się na te solidnie wykonane (a takie oferujemy w Bielprint) to nie jest przesadą stwierdzić, iż jest to produkt wielokrotnego użytku. Przy odpowiednim użytkowaniu można ich używać przez długie miesiące, a nawet lata.  Czynniki te sprawiają, że papierowe torby reklamowe są idealnym wyborem narzędzia marketingowego, a zwłaszcza dobrze sprawdzają się podczas rozdawania gadżetów na targach i konwencjach.

Czy torby papierowe z nadrukiem są opłacalne dla każdej firmy?

Oczywiście złożenie zamówienia na torby papierowe z nadrukiem dla dużej, świetnie prosperującej firmy to nic nadzwyczajnego i zawsze znajdą się finanse na takie działania reklamowe. Więcej do rozważenia w tej kwestii zdaje się pojawiać w głowach przedsiębiorców prowadzących małe firmy z niewielkim budżetem marketingowym. Część z nich błędnie zakłada, że inwestycja w zakup toreb papierowych to zbyt kosztowny, niepotrzebny wydatek. Jest wręcz odwrotnie – biorąc wszechstronny i długotrwały charakter reklamy uzyskanej w ten sposób. Co więcej, wystarczy spojrzeć na naszą ofertę, aby przekonać się, że można skorzystać z naprawdę przystępnych cen. Oczywiście są jeszcze inne opłacalne rozwiązania, jak wydrukowanie logotypu firmy na plastikowych torbach na zakupy – ponieważ są to najtańsze materiały opakowaniowe. Jeśli jednak zależy Ci na tym, by budować wizerunek marki jako eko świadomej – nie ma lepszej opcji niż właśnie torba papierowa.

O czym pamiętać wybierając projekt nadruku na torby papierowe?

 

Projekt i logo, które zdecydujesz się wydrukować na torbach Twojej firmy, są również ważne i konieczne jest, aby dokładnie je rozważyć przed złożeniem zamówienia. Jeśli nadruk będzie zbyt oczywisty – ryzykujesz, że Twoja torba będzie taka, jak inne torby i niczym się nie wyróżni w tłumie. Z drugiej strony – zbyt skomplikowana opcja nadruku może dezorientować lub nawet przytłaczać ludzi, którzy będą mieć ją na linii wzroku.

 

Nad czym jeszcze musisz się zastanowić składając zamówienie na torby papierowe z nadrukiem?

  • jakiego koloru chcesz mieć torbę (biała/brązowa),
  • jakiego rodzaju uchwytów użyć,
  • jakie czcionki, atramenty i efekty nadruku wybrać,

 

Pamiętaj, że każdy z tych elementów osobno i wszystkie razem wzięte sprawią, że Twoja torba będzie wyróżniać się z tłumu. To ważne, bowiem papierowa torba, która wizualnie wzbudzi zainteresowanie Twoją firmą, równocześnie przyciągnie potencjalnych klientów i pomoże w budowaniu lepszej świadomości marki.

Czy Twoje rozwiązania opakowaniowe zapewniają odpowiedni wizerunek marki?

Twoje rozwiązania opakowaniowe mówią więcej o Twojej firmie, niż myślisz, dlatego ważne jest, aby dokładnie przemyśleć, którą firmę opakowaniową wybierzesz do produkcji papierowych toreb z logo. Wizerunek Twojej marki to Twoja tożsamość na rynku wypełnionym innymi firmami, takimi jak Ty. Jednym z kluczowych aspektów promowania właściwego wizerunku marki jest opakowanie, ponieważ bezpośrednio odzwierciedla to, czym jest Twoja firma i co oznacza.

 

Widać więc wyraźnie, że tak proste narzędzie marketingowe, jakim jest papierowa torba z logo – niesie multum korzyści biznesowych – dlatego nie możesz pozwolić sobie na przeoczenie marketingowej siły swoich rozwiązań opakowaniowych, jakie z łatwością pozyskasz korzystając z oferty drukarni Bielprint. Nasze torby papierowe z nadrukiem wykonywane na zamówienie są w stanie odpowiedzieć na wymagania Klientów, którzy liczą na najwyższą jakość i najlepszy produkt końcowy. Ponadto podkreślamy, że nasze papierowe propozycje to torby wielokrotnego użytku, które oferują wyjątkową trwałość i większą możliwość recyklingu. Zbudowaliśmy nasz sukces, zwracając uwagę na to, czego chcesz Ty i Twoja grupa docelowa.

 

 

Zobacz również:

  1. Kompendium wiedzy – torby papierowe z nadrukiem
  2. Torby papierowe z nadrukiem – eko ruch dla Twojej firmy
  3. Jednorazowe reklamówki z nadrukiem – jak wykorzystać ich potencjał?