Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na reklamę dla swojej stacji kontroli pojazdów, warsztatu czy komisu samochodowego – nie musisz szukać dalej niż worki na opony z nadrukiem. Wysokiej jakości torby do przechowywania opon wykonane z trwałej folii LDPE plus wybrane przez Ciebie logo to skuteczny sposób na przyciągnięcie i utrzymania klienta.

Worki na opony z nadrukiem w Twoim warsztacie – dlaczego to ma sens?

Odpowiedniej grubości folia to połączenie formy i funkcji – ukrywa brudne opony w serwisach dealerów samochodowych, warsztatach samochodowych, czy warsztatach blacharsko-lakierniczych. W tym samym czasie obłożenie opon tymi workami to jasny sygnał dla klientów, że ich zadowolenie i czystość pojazdu jest ważnym priorytetem dla Twojej firmy. Worki na opony z nadrukiem dostępne w naszej ofercie poza estetyką wykonania są całkowicie nieprzepuszczalne dla chemikaliów, tłuszczu i brudu.

 

Personalizowane logo worki oferują lepszy sposób przechowywania opon w porównaniu do tandetnej, przestarzałej praktyki trzymania opon w workach na śmieci. Są również idealne do transportu i przechowywania opon poza sezonem, czy też nadają się do estetycznego i inteligentnego magazynowania opon zapasowych. Dostępne w Bielprint wytrzymałe worki na opony z nadrukiem podczas transportu zapobiegają przedostawaniu się brudu z opony do wnętrza pojazdu, a także chronią przed zabrudzoną odzieżą i brudnymi rękami.

Jakie firmy powinny zainteresować się zamówieniem worków na opony z nadrukiem?

 • serwisy samochodowe,
 • dealerzy samochodowi,
 • warsztaty motoryzacyjne,
 • sklepy z oponami,
 • stacje kontroli pojazdów,
 • komisy samochodowe,
 • warsztaty blacharsko-lakiernicze.

 

Worki na opony powinny zainteresować wszystkie jednostki, które muszą przechowywać opony do późniejszego użytku i chcą zachować je w czystości i świeżości.

Dlaczego obrandowane worki na opony z logo to mądre posunięcie?

Oprócz użyteczności standardowych, magazynowych worków na opony warto przemyśleć również wersje z nadrukiem, tworzone na zamówienie w uczciwej cenie. Dostępne u nas worki na opony z  nadrukiem mogą spersonalizowane na różny sposób – na przykład nazwą Twojej firmy/marki, logo lub innym, marketingowym przekazem. Są one powszechnie kupowane przez duże warsztaty samochodowe i sklepy oponiarskie, a także przez producentów opon. W Bielprint produkujemy takie worki według indywidualnej specyfikacji klienta, aby totalnie odpowiedzieć na wizję i potrzeby marki. Oferujemy szeroki specyfikacji dla worków do przechowywania opon. Jeśli potrzebujesz pomocy w dokonaniu wyboru, skontaktuj się z nami telefonicznie, lub e-mailem, a my z przyjemnością wskażemy Ci właściwy kierunek.

Worki na opony z nadrukiem – co warto wiedzieć o naszej propozycji?

 • Ekologiczny materiał wykonania: folia LDPE to regranulat uzyskiwany w większości z odzysku i innych odpadów foliowych;
 • Uniwersalny, optymalny rozmiar – 100×105 cm idealne rozwiązanie na dwie opony 17″ lub jedną większą;
 • Możliwość dopasowania gamy kolorystycznej worka i nadruku do potrzeb marki;
 • Trwałość, solidność i wytrzymałość w uczciwej cenie.

Worki na opony z nadrukiem pomagają nie tylko reklamować ofertę i ocieplać wizerunek marki, ale przede wszystkim zabezpieczają cenną zawartość przed różnymi czynnikami – w tym: szkodliwym promieniowaniem UV, deszczem, śniegiem lub innymi uszkodzeniami.

Materiał LDPE na który postawiliśmy zapewnia trwałość i dobrze wygląda. Skutecznie chroni również opony zapasowe przed cząstkami atmosferycznymi i kurzem. Nie jest też ciężki – dzięki czemu worek nawet wtedy, gdy znajdują się w nim dwie opony nadal jest przenośny i wygodny. Uniwersalny rozmiar równocześnie zapewnia łatwe dopasowanie do niemal każdego typu opony. Materiał wierzchniej powierzchni jest też trudny do zabrudzenia i łatwy do czyszczenia. Dostosowania można dokonać zgodnie z własnymi preferencjami dotyczącymi grafiki i/lub logo.

Aby pokazać klientom swojego warsztatu, czy komisu – że chcesz pomóc im chronić koło zapasowe w samochodzie, czy też koła sezonowe w okresie nieużywania, podejmiesz mądrą decyzję stawiając na wybór worków na opony do pakowania opon, które nie tylko mieszczą się w budżecie, ale też dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi stanowią skuteczne narzędzie marketingowe. Są bardzo przydatne i wszechstronne. Nic więc dziwnego, że nasze worki na opony z nadrukiem robione na zamówienie cieszą się co sezon większą popularnością. Jeśli chcesz wyróżnić się ze swoją ofertą na tle konkurencji w oczach rozważnych właścicieli samochodów – to mądry kierunek działania w planowanej strategii reklamowej.

 

Zobacz również:

 1. Taśma pakowa z nadrukiem – jak może się przydać Twojej firmie?
 2. Papier pakowy z nadrukiem – jak wybrać odpowiedni do potrzeb?
 3. Siła logo! Wykorzystaj ją w formie naklejek na papier pakowy