Reklamówki z Uchem

reklamówki z uchem

Specyfikacja:

Reklamówki z uchem różną się od tych z wycięciem na rękę tylko tym że mają dogrzane uszy zamiast uchwytu w kształcie fasolki.

Reklamówki z uchem wykonuje się z folii polietylenowej, a regulując jej gęstość możemy uzyskać trzy rodzaje folii:

1. Folia HDPE (high density PE): Polietylen o wysokiej gęstości, jest on twardszy od folii LDPE, bardziej wytrzymały na rozciąganie i nie jest przeźroczysty jak folia LDPE tylko śnieżno-biały. Szeleści.

2. Folia LDPE(low density PE): Polietylen o niskiej gęstości, jest giętki, miękki i nie szeleści. Zachowuje elastyczność w niskich temperaturach dzięki czemu doskonale nadaje się do pakowania mrożonek.

3. Folia MDPE(medium density PE): Polietylen o średniej gęstości, bardziej przypomina folię HDPE z tym że ma kilka cech folii LDPE, a najważniejsza z nich to większa odporność na rozciąganie niż u folii HDPE.

Nadruk

Na reklamówkach wielorazowych drukujemy zarówno z cmyka jak i z pantona. Jeżeli nadruk jest prosty czyli do 4 kolorów jednolitych, wtedy drukujemy z pantona. Jeśli natomiast projekt jest wymagający i posiada liczne przejścia tonalne czy nawet zdjęcia to wtedy drukujemy z cmyka. Ta druga metoda jest droższa, ale za to otrzymujemy produkt z najwyższej półki.

Reklamówki z uchem – wycena

Jeśli chcą Państwo poznać dokładną wycenę prosimy o telefon: 33 810 48 33 lub maila: biuro@bielprint.pl
Proszę wtedy podać rodzaj uchwytu, rozmiar, nakład i ilość kolorów nadruku.

Zapraszamy do współpracy.