Rozprowadzając przemyślane prezenty firmowe – zwłaszcza przy sezonowych okazjach, takich jak święta Bożego Narodzenia, nie zapomnij o tym, w co je zapakujesz. Niestandardowe torby lakierowane z logo są tutaj bezkonkurencyjne. Bez względu na to, czy planujesz nagradzać najlepszych pracowników, czy chcesz promować nowe produkty i usługi – będą w tym, by wznieść takie działanie marketingowe na wyższy poziom.

Czytaj dalej, a przekonasz się, że utrzymanie wysokiej jakości relacji z klientami i pracownikami może być tak łatwe, jak wybór odpowiednich produktów do promocji Twojej firmy.

Ekskluzywne torby lakierowane z logo – profesjonalizm i jakość

Błędem jest myślenie, że status prestiżu jest zarezerwowany wyłącznie dla największych marek. Wręcz przeciwnie – nawet jednoosobowa działalność może zaskoczyć poziomem profesjonalizmu przy wykorzystaniu odpowiednich strategii marketingowych. Co więcej, może to zrobić bez wydawania fortuny. Torby lakierowane z logo stanowią właśnie idealny przykład produktu zarówno ekskluzywnego, jak i zaskakująco przystępnego dla niemal każdej firmy i branży.

Kiedy dajesz klientom, czy pracownikom spersonalizowane prezenty – liczysz na zacieśnienie relacji i budowanie korzystnego wizerunku marki. Zrób to więc kompleksowo i profesjonalnie – przywiązując wagę również do samego opakowania.

W jaki sposób torby lakierowane z logo wpłyną ma wizerunek firmy?

  • wzmocnią branding,
  • zwiększą świadomość marki,
  • przyczynią się do nawiązania niesamowitych relacji z klientami i zespołem pracowników,

Niezależnie od tego, czy szukasz świątecznych prezentów dla klientów, nagród za osiągnięcia, czy prostych dowodu uznania – stawiąc na torby lakierowane z logo, jesteś we właściwym miejscu.

Co takiego mają w sobie torby lakierowane z logo, czego brakuje innym opakowaniom?

Poza samym prestiżem wizualnym (torby lakierowane z logo wyglądają przepięknie i ekskluzywnie!) jedną z najbardziej korzystnych rzeczy, jaką zapewnia ta forma opakowania jest to, że tak naprawdę chodzi o produkt, który może być używany wielokrotnie Pomyśl o wielu zastosowaniach, do których odbiorca może wykorzystać jedną i tą samą torbę na co dzień. Nie tylko dajesz coś przydatnego, ale równocześnie zapewniasz ciągłą ekspozycję logo swojej marki. Zamówione niestandardowe torby na prezenty z logo natychmiast stają się chodzącymi billboardami dla Twojej firmy, co już samo w sobie stanowi konkretny atut.

Zatem, oszczędź sobie dodatkowego problemu i wyeliminuj potrzebę pakowania upominków firmowych, a zamiast tego stwórz ładną prezentację swojej marki, wkładając wybrane prezenty i gadżety do niestandardowych toreb na prezenty z logo.

Lakierowane torby na prezenty z logo – z gwarancją satysfakcji!

Decydując się na zamówienie toreb lakierowanych z logo u nas – masz gwarancję, że będziesz w 100% zadowolony z ich designu, ale i trwałości. To zadowolenie będzie bliźniacze u odbiorców takiego gadżetu, co pozwoli Ci wykorzystać wszystkie korzyści płynące z Twojej strategii marketingowej w tak prostej i przystępnej kosztowo formie.

Przydatne i brandingowo znaczące, niestandardowe torby lakierowane z logo dla klientów i pracowników, które są ozdobione Twoją marką, mogą działać podobnie jak wizytówka, zwiększając rozpoznawalność tożsamości Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy wybierzesz dużą torbę o rozmiarach 60x20x50cm, czy postawisz na wersję dopasowaną do butelki wina – w ten sposób niskim kosztem możesz stworzyć najlepszy wizerunek dla swojego biznesu i to bez względu na to, w jakiej branży działasz. Ekskluzywne torby z lakierowaną powłoką i personalizowanym nadrukiem są zawsze i wszędzie mile widziane.

Co warto wiedzieć przed złożeniem zamówienia na torby lakierowane z logo w Bielprint?

Priorytetem dla nas było stworzenie oferty, która pozwala końcowy produkt idealnie wpasować w stylistykę marki. Duże możliwości personalizacji zamówienia na toreb są owocem naszych starań. Zamawiając u nas lakierowane torby z logo można zdecydować nie tylko o ich rozmiarze, ale i o wielu innych parametrach. Lakierowane wykończenie jest dostępne zarówno w połysku, jak i macie.

Kluczowe cechy lakierowanych toreb z logo w naszej ofercie:

  • do wyboru – wykończenie matowe/błyszczące,
  • możliwość zadrukowania obu stron,
  • opcjonalnie efekt wypukłości tzw. hot stamping.

Uchwyty toreb są zwykle w kolorze torby wybranym przez klienta i są wykonane za pomocą sznurka syntetycznego. Zadbaliśmy i każdy szczegół – dlatego sznurek wykończony jest końcówką samoblokującą, a jego długość (33 cm) i średnica (5 mm) są dopasowane tak, by cieszyć trwałością i wygodą. W efekcie każda wykonana przez nas torba lakierowana z nadrukiem zaskakuje wytrzymałością – możesz w niej umieścić nawet 7 kilogramowy prezent i nie martwić się, że zostanie uszkodzona. W końcu dbałość o szczegóły to również oznaka prestiżu i profesjonalizmu.

Zobacz również: