Torebki Fałdowe z Nadrukiem

torebki fałdowe z nadrukiem

Charakterystyka torebek fałdowych

Torebki fałdowe z nadrukiem wykonane są z cienkiego 30-35 gramowego papieru typu kraft. Do wyboru jest papier w kolorze białym, brązowym gładkim i brązowym prążkowanym. Torebki posiadają fałdę boczą którą doskonale można zauważyć na zdjęciu powyżej. Fałda boczna różni się szerokością w zależności od rozmiaru całej torebki, im większa torebka tym szersza fałda. Oprócz torebek wykonanych w całości z papieru są też torebki fałdowe z oknem. Okno wykonane jest z wysokiej jakości polipropylenu dzięki czemu zwiększa się ekskluzywność torebki. Piekarnie często pakują w nie chleby aby wyróżnić swój produkt. Ta opcja jest jednak nieco droższa.Torebki fałdowe z nadrukiem są w pełni biodegradowalne(poza torebkami z okienkiem) i nie wpływają negatywnie na zanieczyszczenie środowiska, w związku z czym zaliczane są do toreb ekologicznych.

Nadruk na torebkach wykonuje się metodą flexo przed złożeniem i sklejeniem toreb. W przypadku torebki z oknem nadruk jest możliwy tylko po stronie bez okna.
Wystarczy wysłać do nas logo lub informacje jakie mają się znaleźć na torebce, a nasz grafik przygotuje dla Państwa bezpłatny projekt który dostaniecie Państwo drogą mailową.
Przy pierwszym zamówieniu należy wykonać matrycę, która jest wielokrotnego użytku i przy kolejnym zamówieniu ten koszt będzie już pominięty.

Torebki fałdowe najczęściej używa się w piekarnictwie do wyrobów cukierniczych i piekarniczych, a także do pakowania kurczaków z rożna, alkoholi, hamburgerów, leków itd.

Rozmiary toreb fałdowych

torba fałdowa szkic a – szerokość
b – fałda boczna
c – wysokość
12/4/24 cm
14/5/27 cm
15/6/29 cm
17/6/29 cm
18/7/32 cm
18/7/36 cm
20/7/32 cm
20/7/36 cm

Torebki fałdowe z nadrukiem – wycena

Jeśli chcą Państwo poznać dokładną wycenę prosimy o telefon: 33 810 48 33 lub maila: biuro@bielprint.pl
Proszę wtedy podać rozmiar, kolor torebki, nakład i ilość kolorów nadruku, a my przygotujemy wycenę.

Zapraszamy do współpracy.

Najczęściej zadawane pytania:

1. Jak są pakowane te torebki?
– Torebki fałdowe z nadrukiem spakowanie są w kartony lub worki zbiorcze po 1000 sztuk każdy.

2. Ile kosztuje matryca do tych torebek?
– To zależy od rozmiaru, ale matryce do torebek fałdowych należą do najtańszych ponieważ pole powierzchni zadruku nie jest tak duże jak np. w przypadku reklamówek czy papierów pakowych. Średnia cena matrycy dla jednego koloru oscyluje w granicach 100-150zł netto.

3. W jakiej formie przysłać logo?
– Logo najlepiej przysłać w wersji wektorowej, ale jeśli Państwo takowej nie posiadają, to proszę przysłać to co Państwo macie. Jeżeli nadruk nie będzie zbyt skomplikowany, to nasz grafik wykona dla Państwa projekt bezpłatnie.