Torby Papierowe z Nadrukiem

torby papierowe z nadrukiem
Torby Papierowe z Nadrukiem

Torby papierowe z nadrukiem – zastosowanie

Proponujemy Państwu torby papierowe z nadrukiem, które w dzisiejszych czasach są bardzo popularne ze względu na ekologię gdyż są w całości wykonane z papieru. Większość dzisiejszych ludzie nie przechodzi obojętnie obok spraw ekologii i dbania o środowisko a torby papierowe to doskonały pomysł na to aby pokazać że Państwa firma dba o ekologię i stosuje rozwiązania przyjazne środowisku. Znakomicie nadają się do pakowania upominków firmowych takich jak katalogi, broszury, ulotki czy gadżety reklamowe. Z powodzeniem używane są w branży gastronomicznej do pakowania boksów obiadowych przez firmy zajmujące się dietą kubełkową lub też po prostu jedzeniem na wynos. Torby papierowe są idealnym rozwiązaniem do pakowanie wszelakich upominków gdyż podnoszą ich prestiż.

Nie można również pominąć funkcji marketingowej jaką pełnią torby papierowe z nadrukiem. Jest to świetna reklama firmy. Pasują zarówno do pakowania prezentów okolicznościowych jak i do pakowania odzieży w modnych sklepach tego typu. A ostatnio coraz częściej spotyka się takie torby w sklepach spożywczych gdzie klienci pakują do nich swoje zakupy.

Ponad to torby papierowe z nadrukiem można spotkać na szkoleniach i imprezach firmowych, targach, konferencjach, w sklepach, aptekach, drogeriach itp. Doskonale sprawdzą się w firmach cateringowych, gabinetach kosmetycznych i centrach spa. Używane są także na co dzień zarówno w pracy jak i w domu.

Torby papierowe z logo – rozmiary

Torby posiadamy w wielu rozmiarach, poniżej najpopularniejsze z nich:
180x80x210mm  (szerokość x dno x wysokość)
240x100x320mm
300x170x340mm
300x170x440mm
400x180x390mm

Torby papierowe z nadrukiem – charakterystyka

Torby wykonane są z papieru typu kraft białego, brązowego(tzw. torby ekologiczne) lub kolorowego z uchem skręcanym.
Gramatura torby papierowej wynosi 90-100 g/m2 w zależności od jej wielkości. Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość wykonania toreb z grubszego papieru 120g ale są to zamówienia specjalne i minimum produkcyjne wynosi 50.000 sztuk.

Na torbach drukujemy zarówno z pantona przy prostych motywach jak i z cmyka przy projektach bardziej wymagających.

Istnieje możliwość druku z tzw. „roli”, czyli papier który pierwotnie jest na roli jest zadrukowywany, a dopiero potem cięty i sklejany, dzięki tej metodzie można zadrukować całość torby bez żadnych marginesów razem z bokami torby. Jedynym mankamentem tej metody jest wysoki nakład bo 25.000 sztuk ale za to cena jednostkowa torby jest dużo niższa niż przy mniejszych nakładach.

Inną metodą druku, która nie wymaga takich wysokich nakładów jak w wyżej wymienionej metodzie jest druk fleksograficzny na gotowych torbach. Tutaj można zamówić nawet kilka tysięcy sztuk ale  są pewne ograniczenia. Nie da się zadrukować boków torby a i fronty muszą posiadać odpowiedni margines który jest ustalany podczas tworzenia wizualizacji nadruku. Cena takich toreb też jest atrakcyjna ale już nie aż tak jak przy druku z „roli”.

Torby papierowe z logo – wycena

Jeśli chcą Państwo poznać dokładną wycenę prosimy o telefon: 33 810 48 33 lub maila: biuro@bielprint.pl
Proszę wtedy podać rozmiar, kolor torby, nakład i ilość kolorów nadruku.

Zapraszamy do współpracy.

 

Najczęściej zadawane pytania:

1. Jaki udźwig mają te torby?

– Dosyć wysoki, bo około 7-8kg

– W pierwszej kolejności proszę wysłać do nas maila z opisem torebki czyli jaki rozmiar, kolor torby, ilość sztuk. Do maila proszę załączyć logo do druku najlepiej w wersji wektorowej. Po otrzymaniu takiego maila wysyłamy do Państwa wiadomość zwrotną w której znajdzie się cena oraz projekt czyli wizualizacja nadruku. I w tym momencie jest czas na dopracowanie projektu, jeśli chcą Państwo coś zmienić to prosimy o taką informację to poprawimy projekt. Ten krok będzie powtarzany do skutku, aż stwierdzą Państwo że jest odpowiedni i wtedy nastąpi akceptacja projektu.

Po tym etapie dostaną od nas Państwo dane do przelewu oraz zamówienie do podpisania, a po opłaceniu proformy i podpisaniu zamówienia przystępujemy do realizacji. Gotowe torby wysyłamy pod dowolnie wskazany przez Państwa adres.

3. Czy można zadrukować boki toreb?

– To zależy od metody druku, a metoda ta zależy od nakładu jaki Państwo zamówią. Niskie nakłady drukujemy na sicie i tam nie ma możliwości zadrukowania boków torby, natomiast jeśli to będzie zamówienie większe typu 25.000 sztuk i więcej to wtedy tak – można zadrukować boki torby bo przy tej metodzie druk jest wykonywany przed złożeniem torby.

4. Jak są pakowane torby papierowe z nadrukiem?

– Torby pakujemy w kartony i w zależności od rozmiary w jednym kartonie jest od 100 do 250 sztuk toreb papierowych.

5. Który uchwyt jest mocniejszy, płaski czy skręcany?

– zdecydowanie skręcany, może się wydawać że skoro uchwyt płaski jest wizualnie grubszy to będzie mocniejszy ale w rzeczywistości jest odwrotnie. To uchwyt skręcany jest dużo mocniejszy i takie rozwiązanie proponujemy i stosujemy.

6. Jaki jest czas realizacji toreb z nadrukiem?

– To zależy od ilości zamówionych sztuk oraz od ilości kolorów. Przy niskich nakładach czas realizacji wynosi około 7-10 dni natomiast przy większych już trochę dłużej bo nawet kilka miesięcy.