Torba bawełniana z Nadrukiem

torba bawełniana z nadrukiem

Torba bawełniana z Nadrukiem – parametry

Proponujemy torby bawełniane z surówki bawełnianej. Standardowa torba ma rozmiar 38x42cm przy czym 38 to szerokość a 42cm to wysokość. Do tego dochodzą uchwyty które też są wykonane z bawełny. Podstawowym kolorem jest bawełna naturalna czyli tzw. ecru, ale w ofercie mamy też inne kolory toreb.

Na torbach drukujemy sitodrukiem. Przy większych ilościach kolorów jak 3-4 musimy zobaczyć projekt aby drukarz się określił czy nadruk można bezproblemowo wykonać. W tym przypadku nie ma już dodatkowych kosztów matryc ani projektów. Projekt, naświetlenie kliszy i wypuszczenie sita jest już wliczone w cenę.

Ważnym zadaniem toreb bawełnianych z nadrukiem jest reklama. Klienci nosząc zakupy w Państwa torbie dodatkowo reklamują Waszą markę co pozytywnie wpływa na jej prestiż.

Zastosowanie toreb bawełnianych

Torby bawełniane z nadrukiem doskonale nadają się na zakupy codzienne. Torba ta posiada długi uchwyt dzięki czemu można ją wygodnie zawiesić na ramieniu. Torby te są mocne i solidnie wykonane dzięki czemu nie trafiają do kosza po jednym użyciu i mogą nam służyć przez długi czas. Dodatkowa cecha tych toreb jest taka, że w przeciwieństwie do reklamówek foliowych nie zaśmiecają środowiska, gdyż w glebie ulegają szybkiej biodegradacji. W związku z powyższym torby te zaliczane są do toreb ekologicznych.

Torba bawełniana z Nadrukiem – Wycena

Jeśli chcą Państwo poznać dokładną wycenę prosimy o telefon: 33 810 48 33 lub maila: biuro@bielprint.pl
Proszę wtedy podać nakład i ilość kolorów nadruku.

Zapraszamy do współpracy.