Serwetki z Logo

serwetki z logo

Serwetki papierowe z nadrukiem – parametry

Nasza oferta została uzupełniona o wysokiej jakości serwetki papierowe z nadrukiem, wyróżniające się doskonałymi parametrami. Realizujemy zamówienia na serwetki z wybranym przez klienta hasłem reklamowym, czy też logo – zapewniając wysokie możliwości personalizacji nadruku. Druk na serwetkach jest wykonany z pomocą nowoczesnego druku cyfrowego, który nie tylko zapewnia szeroką gamę kolorów, ale też ostrość nadruku. Projekt z proponowaną wizualizacją finalnego wyglądu serwetki zostanie dostarczony do akceptacji przed jego realizacją.

 

Oferujemy serwetki papierowe z nadrukiem 1,2 oraz 3 warstwowe – w zależności od indywidualnych preferencji zamawiającego oraz przyszłego ich zastosowania. Możliwe w realizacji są również zamówienia na więcej warstw, w tym celu zachęcamy do kontaktu celem omówienia szczegółów. Warto zauważyć, iż papierowe serwetki z logo są  przez nas produkowane w kilku podstawowych formatach, wśród których z całą pewnością każdy klient znajdzie ten zgodny z potrzebami.

Zastosowanie serwetek papierowych z nadrukiem

Wszechstronność zastosowania serwetek papierowych z nadrukiem jest ograniczona wyłącznie wyobraźnią zamawiającego. W tym miejscu chcemy zwrócić uwagę na ich szczególne wykorzystaniu w kilku wybranych branżach, równocześnie zaznaczając, iż serwetki z Logo dają możliwość eleganckiego zaprezentowania marki w niemal każdym miejscu i dziedzinie.

 

Polecamy papierowe serwetki z logo zwłaszcza takim biznesom jak hotele, SPA, pensjonaty, restauracje i kawiarnie. Równie świetnie sprawdzą się w miejscach z poczekalniami, gdzie proponuje się swoim klientom kawę – od salonów samochodowych, przez banki, po uczelnie prywatne. Jest to również ciekawy pomysł na branding dla wszelkich eksporterów kawy, czy herbaty. W każdym przypadku serwetki papierowe z nadrukiem stanowią interesujący pomysł na reklamę równie efektowną, co przystępną kosztowo.

Serwetki z Logo – wycena

Zapewniamy najlepszy stosunek ceny do jakości przy zamówieniach na serwetki z nadrukiem. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych detalami do kontaktu! Szczegółowa wycena po rozpoznaniu specyfiki zamówienia (jak nakład, ilość warstw oraz ilość kolorów nadruku) dostępna po skontaktowaniu się z naszym zespołem dogodną formą kontaktu.

Zapraszamy do współpracy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.